How to Delete Yandex Account

www.emailguide.net 4

Yandex hesabı nasıl silinir ? Yandex’e kayıt olmak oldukça kolaydır. Mevcut hesabınızı herhangi bir nedenle silmek isterseniz bu fırsat da size platform tarafından sunulmaktadır. Tek yapmanız gereken gerekli eylemleri takip etmek.

Ancak nasıl yapılacağını bilmiyorsanız sırasıyla bu makaleleri takip etmeniz yeterli olacaktır;

  1. Yandex hesabınızı silmek istiyorsanız, önce profilinizi girmeniz gerekir. Bunun için şu bağlantıyı takip edin: https://passport.yandex.com.tr/auth?retpath=https%3A%2F%2Fpassport.yandex.com.tr%2Fprofile&noreturn=1
  2. Ardından, alttaki Diğer Ayarlar başlığındaki Hesabı Sil bağlantısını tıklayın.
  3. Daha sonra Yandex, hesabınıza bağlı tüm bilgilerin sonsuza kadar silineceği konusunda bir uyarı ve bilgi verir. Silmeden önce hepsini dikkatlice okuyun.
  4. Yandex hesabınızı açtığınızda soru ve cevabı, hesabınızın şifresini ve ardından güvenlik kodunu yazıp “Hesabı Sil” butonuna tıklayın.

Her şeyi doğru yaparsanız, hesabınız silinecektir.

İfade

Yandex Hesabı Nasıl Silinir

Yandex Web posta hesabınız varsa, Yandex ! ‘Nun “kaldırılmasını” yapabileceğinizi düşünebilir veya biliyor olabilirsiniz! Web posta. Yani, Yandex ! Önce Messenger!

Yandex ! hesabınızı silmenin iki yolu olduğunu göreceksiniz. E-posta hesabı. Aşağıda tartışılan yöntemler, messenger’ı ana bilgisayarınızdan zaten başarıyla kaldırdığınızı varsayar.

Yandex ‘i nasıl sileceğinizi öğrenirken sormanız gereken ilk soru! hesabı, Yandex ! hesabınız için kullandığınız posta sunucusudur. E-posta hesabı. Bunun basit cevabı Yandex ! ana sayfası ve bu: “Yandex !!”

İkinci soru daha karmaşıktır. Ana sunucuda hesabınıza erişebiliyorsanız, aşağıdaki şekilde silebilirsiniz: hesap ayarlarına gidin, ardından Posta Sunucusu altında Hesabı Kaldır düğmesini tıklayın. Genel sekmesinde, kararınızı onaylamak için “Evet” i tıklayın. İkinci hesap ayarlarını tamamladıktan sonra, Windows Chat İstemcisi olması gereken biri hariç tüm pencereleri kapatın.

O zaman Yandex ‘da oturum açmaya hazırsınız! Web postası, yeni e-posta adresinizi yazın ve Enter tuşuna basın. Yandex ! daha sonra hesabınızın aktif olup olmadığını size bildirecektir. Hesabınızı kaydetmediyseniz, bilgisayar programı sizden bunu yapmanızı isteyecektir. Hesabınız kaydedildiğinde, masaüstünüzde veya açmış olabileceğiniz diğer pencerelerde bir Web posta simgesi göreceksiniz.

Mesajı açın, size daha sonra ne yapacağınız konusunda seçenekler verecektir. Açmak için Hesap menüsündeki Aşağı oku tıklayın. Yandex ! Silme seçeneğini göreceksiniz. Artık ihtiyacınız olmayan bir hesabı kaldırmak istiyorsanız adres.

How to Delete Yandex Account

Bu mesajı kapatmak için, Hesap menüsündeki Aşağı oku tekrar tıklayın. Ardından Gönder’i tıklayın. Bir onay mesajı açılmalıdır, devam etmek için evet’i tıklayın. Bu adımlarda kendinizi rahat hissetmiyorsanız, teknik destek veya hesabınızı kullanma konusunda yardım istemek için her zaman mesajın altındaki “Bize Ulaşın” bağlantısını kullanabilirsiniz.

Artık mesaj gittiğine göre, Yandex ! üzerinde bırakılan diğer mesajlara konsantre olabilirsiniz. Ana Sayfa. Mesajı okumak isterseniz, Hesap menüsündeki Aşağı oku kullanarak açabilirsiniz. Sayfanın üst kısmındaki durum çubuğu da yeni mesajınız olup olmadığını gösterecektir.

Mesaj artık kullanmak istemediğiniz için bırakılmışsa, her zaman adres defterinizden temizleyebilirsiniz. Bunu Araçlar, Hesap Ayarları, Genel’e tıklayıp ardından Evet seçeneğini temizleyerek yapabilirsiniz. Bu, tüm kişilerinizden kalıcı olarak silinecek. Ancak kalıcı olarak kaldırmak istemiyorsanız aşağıdaki yöntemlerden birini kullanabilirsiniz. Hangi yöntemi seçerseniz seçin, bol şanslar ve Yandex !

Yandex Guide

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *